Hakkımda

Merhaba

Ayvalık’da doğdum ve büyüdüm. 1993’den beri de İstanbul’da yaşıyorum. Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümünü bitirdikten sonra iş hayatına girdim ve burada kaldım. 10 yıldan uzun bir süredir çalışıyorum, ağırlıklı olarak Bilişim ve Internet sektörlerinde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Son iki yıldır da büyük bir telekom firmasında yöneticilik yapıyorum.

Kimi zaman iş için, kimi zaman da zevk için Türkiye’nin ve dünyanın değişik yerlerini ziyaret ediyorum. Bu yolculuklarda gittiğim yerlerin birbirinden farklı yemeklerini tatmayı, denemeler yapmayı çok seviyorum. Ayvalıklı olduğumdan özellikle deniz ürünlerine ve balık lokantalarına, mezelere karşı zaafım var. Bu bloga baktığınızda da bunu büyük ölçüde görebilirsiniz. Ancak Ayvalıklı olmanın en büyük artısı şüphesiz lezzeti biliyor olmak ve lezzete tutkun olmak.

Gittiğim lokantaları, yediğim birbirinden farklı yemekleri 2009‘da açtığım bu blogda o tarihten beri paylaşıyorum.

Seyahat deneyimlerimi ve çektiğim fotoğrafları paylaştığım blogum ise GoToTraveling.com adresinde.

Afiyet olsun!
Gökhan Toka     

Not: Yergezer.net’in benle bir ilgisi yok. O arkadaşlar orjinal bir fikir bulmak yerine benden kopyalamayı tercih etmişler. Fikirlerimin çalınmasından her insan gibi ben de hoşlanmam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir